درباره‌ی فوتیکس

فوتیکس یک شرکت پیشرو در زمینه‌ی طراحی و تولید لوازم جانبی عکاسی است. تعهد و نوآوری بهترین کلمات برای توصیف فوتیکس هستند: تعهد به طراحی لوازم عکاسی نوآورانه و خلاقانه برای عموم عکاسان جهان. به علت همین تعهد، محصولات فوتیکس در میان فروشندگان و عکاسان سراسر جهان مقبولیت یافته است.

فوتیکس از یک تیم بین‌المللی تشکیل شده است و دفترهایی در آلمان، لهستان و هنگ‌کنگ دارد. متخصصان فوتیکس در زمینه‌ی تحقیات و طراحی، بازاریابی، پخش، و پشتیبانی فنی فعالیت می‌کنند.

 

نوآوری بر اساس اشتیاق

همه‌چیز از اشتیاق و علاقه‌ی شدید تیم فوتیکس به عکاسی شروع شد. سفر این تیم برای دستیابی به کمال، تا کنون موفقیت‌آمیز بوده است. این تیم تلاش می‌کنند تا دشواری‌های عکاسان برای رسیدن به یک عکس عالی را تا حد ممکن کاهش دهند.

 

لوازم جانبی حرفه‌ای عکاسی

محصولات فوتیکس از لحاظ دسته‌بندی در گستره‌ی وسیعی از تنوع قرار دارند: از ریموت‌کنترل‌ها، فلاش تریگرها، و لوازم جانبی آتلیه‌ای، تا سیستم تریگر TTL اودین (Odin) و تریگر‌های سری Strato، که اکثر این محصولات منتظر دریافت گواهی ثبت اختراع در ایالات متحده هستند.

تمامی محصولات فوتیکس - دیفیوزهای فلاش، باتری‌های قابل شارژ، باتری گریپ‌ها، کابل‌ها، فیلترهای UV، درهای لنز، سه‌پایه‌ها، بال‌هدها، و لوازم جانبی دیگر- برای کارکرد عالی و رفع چالش‌های روزانه‌ی عکاسان طراحی شده‌اند. تیم فوتیکس، متعهد به طراحی محصولات جدید و بهبود محصولات موجود خود هستند.