Phottix Indra 500 TTL Flash Kit

 • کیت کامل نورپرداری حرفه‌ای
 • متشکل از دو هد فلاش ایندرا ۵۰۰ با قابلیت تی‌تی‌ال
 • سازگاری با فناوری همزمانی سریع تا ۱/۸۰۰۰ ثانیه
 • دارای گیرنده داخلی Odin و Strato II
 • به همراه دو باتری پک ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی
 • به همراه یک عدد مبدل AC برای تغذیه مستقیم از برق
 • به همراه یک فرستنده اودین
 • دو عدد پایه نور S&S مدل BL-270AT
 • به همراه کیف حمل

جزییات بیشتر

جدید
 
اطلاعات بیشتر

این محصول یک کیت کامل نورپردازی است که می‌تواند برای عکاسان حرفه‌ای آتلیه‌ای و استودیویی یکی از بهترین انتخاب‌های پیش رو باشد.

در ابتدا باید اشاره کنیم که این کیت متشکل از دو هد فلاش ایندرا ۵۰۰ با قابلیت TTL و توان خروجی ۵۰۰ ژول، دو باتری پک با ظرفیت ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت، یک مبدل برق مستقیم AC، یک فرستنده اودین، دو عدد پایه نور S&S مدل BL-270AT و کیف حمل است.

فلاش استودیویی ایندرا ۵۰۰ فوتیکس را می‌توان جدی‌ترین رقیب برای حرفه‌ای‌ترین فلاش‌های روز دنیا دانست. این فلاش با مبلغی بسیار ارزان‌تر، قابلیت‌ها و ویژگی‌های فلاش‌های رده‌بالا را در اختیار عکاسان قرار می‌دهد.

Phottix Indra 500 TTL

فلاش استودیویی فوتیکس مدل Indra 500 TTL، فلاشی با توان خروجی ۵۰۰ ژول می‌باشد که امکان هم‌زمانی شاتر در سرعت‌های بالا را نیز فراهم آورده است. کمپانی فوتیکس تریگر تی‌تی‌ال تحسین شده خود، یعنی اودین را در داخل این فلاش‌ استودیویی تعبیه کرده که با دوربین‌های نیکون و کانن سازگار است و به لطف وجود آن، کاربر می‌تواند از حداکثر فاصله ۱۰۰ متری فلاش را کنترل کرده و تنظیمات آن را در دست بگیرد. قدرت خروجی در حالت تی‌تی‌ال تا EV ۳ -/+ برای هر یک از کانال‌ها قابل تنظیم است و در حالت دستی، کاربر می‌تواند قدرت فلاش را با دقت ۱/۳ استاپ تغییر دهد. هم‌چنین وجود گیرنده‌ی داخلی استراتو ۲ به کاربر این امکان را می‌دهد تا با دوربین‌هایی غیر از نیکون و کانن نیز بتواند از این فلاش بهره ببرد که برای این منظور تنها کافی است تا کاربر از فرستنده‌ی استراتو ۲ بر روی دوربین خود استفاده کند.

هم‌زمانی سریع، یکی دیگر از قابلیت‌های فلاش ایندرا ۵۰۰ تی‌تی‌ال است که وام‌دار فلاش‌های رودوربینی است. این فلاش امکان هم‌زمانی سریع دوربین تا ۱/۸۰۰۰ ثانیه را فراهم می‌آورد. این در حالی است که حرفه‌ای‌ترین دوربین‌های موجود در بازار به ندرت سرعت هم‌زمانی بیش از ۱/۳۲۰ ثانیه را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. این قابلیت یکی از مهم‌ترین کاستی‌های دوربین‌های ۳۵ میلی‌متری نسبت به برخی دوربین‌های قطع متوسط را بر طرف ساخته و حتی از آن‌ها پیشی گرفته است. فوتیکس نیز در برخی از تریگرها و فلاش‌های خود از این قابلیت بهره برده است. نکته‌ی اساسی در هم‌زمانی سریع، یک‌دستی و یکنواخت بودن نور در تمام سطح تصویر است که فوتیکس در این زمینه بی‌شک یکی از بهترین‌ها است.

مطالعه توضیحات کامل فلاش فوتیکس ایندرا ۵۰۰ تی‌تی‌ال

Phottix Odin Transmitter

اودین فلاش تریگر تی‌تی‌ال تحسین‌شده فوتیکس است که با دوربین‌های کانن و نیکون سازگار است. این تریگر انتقال و دریافت را بر روی فرکانس GHz۲٫۴ انجام می‌دهد و برد آن ۱۰۰‌متر است. کاربران می‌توانند در هنگام استفاده از قابلیت تی‌تی‌ال، قدرت تخلیه‌ی هر گروه فلاش را با دقت ۱/۳ استاپ،‌ در بازه‌ی +/-۳  استاپ (۱۹ حالت مختلف) تنظیم کنند. هم چنین از نکات قابل توجه این تریگر امکان استفاده‌ی هم‌زمان از تنظیمات دستی و اتوماتیک برای گروه‌های مختلف فلاش است که البته باید حالت هوشمند A:B Ratio را به آن افزود. در این حالت،‌ عکاس می‌تواند نسبت میان قدرت تخلیه‌ی گروه‌های مختلف را تعیین کند.

امکان تنظیم فرکانس ارسالی اودین در ۴ کانال، به کاربر اجازه می‌دهد تا در بیرون از استودیو و در جاهای شلوغ که عکاسان زیادی حضور دارند، به راحتی و بدون تداخل از تریگر خود استفاده کند. برای مثال این قابلیت برای عکاسان ورزشی و خبرنگاران بسیار حائز اهمیت است. از طرفی دیگر، امکان انتخاب ۳ گروه برای فلاش‌های متصل به اودین، تغییر قدرت، زوم و حالت نوردهی جداگانه‌ی فلاش‌ها را امکان‌پذیر می‌کند. بدین‌ترتیب عکاس می‌تواند از پشت دوربین فلاش‌های مختلف خود را تنظیم کند.

مطالعه توضیحات کامل فرستنده اودین

پایه نور S&S مدل BL-270AT

BL-270AT یک پایه نور چهار بخشی با وزن یک کیلوگرم و حداکثر تحمل وزن ۳٫۴ کیلوگرم است. به لطف مکانیزم بادی پایه‌ها، اگر هر کدام از بخش‌های پایه را به درستی محکم نکرده باشید از سقوط شدید آن جلوگیری به عمل می‌آید. این ویژگی سبب می‌شود تا در صورت سهل‌انگاری کاربر، به تجهیزات و انگشتان وی آسیبی وارد نشود. همچنین باید اشاره شود که حداقل و حداکثر ارتفاع پایه به ترتیب ۶۸ سانتی‌متر و ۲٫۴ متر و طول پایه نیز در حالت جمع‌شده ۶۸٫۵ سانتی‌متر است.

نوشتن نقد و نظر

Phottix Indra 500 TTL Flash Kit
 • کیت کامل نورپرداری حرفه‌ای
 • متشکل از دو هد فلاش ایندرا ۵۰۰ با قابلیت تی‌تی‌ال
 • سازگاری با فناوری همزمانی سریع تا ۱/۸۰۰۰ ثانیه
 • دارای گیرنده داخلی Odin و Strato II
 • به همراه دو باتری پک ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی
 • به همراه یک عدد مبدل AC برای تغذیه مستقیم از برق
 • به همراه یک فرستنده اودین
 • دو عدد پایه نور S&S مدل BL-270AT
 • به همراه کیف حمل

نوشتن نقد و نظر

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: