Phottix Mitros+ TTL Transceiver Flash for Canon

 • فلاش روی‌دروبین مایتراس پلاس با قابلیت تی‌تی‌ال
 • مخصوص دوربین‌های کانن
 • با فرستنده و گیرنده‌ی اودین و گیرنده‌ی استراتو
 • با عدد راهنمای ۵۸ متر (ایزو ۱۰۰)
 • با چشمی نور و قلابلیت Master
 • زمان بازیابی قدرت ۰٫۱ تا ۵ ثانیه
 • با قابلیت هم‌زمانی سریع و حالت استروبوسکوپیک
 • گستره‌ی زوم معادل ۲۴ تا ۱۰۵ میلی‌متر
 • دارای درگاه USB اتصال باتری خارجی و درگاه ۳٫۵ میلی‌متری

جزییات بیشتر

جدید
 
اطلاعات بیشتر

 فلاش تی‌تی‌ال مایتراس‌پلاس فوتیکس، فلاشی قدرتمند با عدد راهنمای ۵۸ متر ( با حساسیت ایزو ۱۰۰) است که می‌توان از آن بر روی دوربین استفاده نمود. این فلاش که طراحی آن برای شرکت فوتیکس، حدود ۳ سال زمان برده است،‌ هم‌چنین می‌تواند با استفاده از تریگرهای بی‌سیم (وایرلس و مادون قرمز)، سیمی و البته چشمی تعبیه شده در داخل این فلاش،‌ در حالت Off-Camera نیز به کار گرفته شود. خود فلاش مایتراس‌پلاس نیز از قابلیت Master Flash یعنی اتصال بی‌سیم به فلاش‌های دیگر بهره می‌برد که در ۴ کانال و ۳ گروه به فلاش‌های دیگر متصل می‌شود و در فضای داخلی (مانند استودیو)، برد تقریبی ۱۶ متر را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

تفاوت این فلاش با فلاش مایتراس،‌ افزوده شدن فرستنده و گیرنده‌ی اودین، گیرنده‌ی استراتو و قابلیت حافظه برای ثبت تنظیمات در حالت مختلف می‌باشد. بدین‌ترتیب مایتراس‌پلاس نیاز به گیرنده‌ی اودین یا استراتو ندارد و با وجود فرستنده‌ی داخلی اودین، امکان کنترل نوردهی دیگر فلاش‌ها در حالت تی‌تی‌ال، دستی و حالت هوشمند نسبت میان فلاش‌ها و کنترل زوم آن‌ها را نیز دارد. علاوه بر این با استفاده از این فلاش (همانند استفاده از فرستنده‌ی اودین)، می‌توان از چند فلاش با قابلیت هم‌زمانی سریع و حالت استروبوسکوپیک بهره برد. فرستننده‌ی داخلی اودین در این فلاش  به کاربر اجازه می‌دهد تا بتواند هم‌زمان از فلاش روی دوربین و فلاش‌های Off-Camera بهره برد . این حالت برای عکاسانی که در استودیو کار نمی‌کنند بسیار سودمند است، چرا که عکاس می‌تواند از فلاش روی دوربین خود بهره ببرد و بلافاصله- بدون جدا کزدن فلاش از بدنه و اتصال تریگر به آن- فلاش‌های دیگری را به دوربین خود متصل کند و از تنظیمات اتوماتیک، دستی یا تلفیقی بهره ببرد.

این فلاش گستره‌ی زوم معادل فاصله‌ی کانونی ۲۴ تا ۱۰۵ میلی‌متر را فراهم آورده و امکان چرخش افقی کامل ۳۶۰ درجه (۱۸۰ درجه از هر طرف) و چرخش عمودی -۷ تا ۹۰ درجه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. میزان اندک چرخش منفی به هنگام عکاسی از موضوعات نزدیک در هنگام استفاده بر روی دوربین و هم‌چنین برای تنظیم نورفلاش به منظور تابیدن نور به مرکز چتر (در حالت Off-Camera  و استفاده از چتر) بسیار کارآمد است.

شرکت فوتیکس، در فلاش مایتراس‌پلاس علاوه بر قابلیت تی‌تی‌ال،‌ امکان تنظیمات تمام دستی را نیز لحاظ کرده است. علاوه بر این، دو قابلیت هم‌زمانی سریع HSS و حالت استروبوسکوپیک نیز در این فلاش تعبیه شده است. عکاس می‌تواند با استفاده از حالت هم‌زمانی سریع‌، از هم‌زمانی فلاش تا سرعت ۱/۸۰۰۰ ثانیه بهره ببرد. با چنین سرعتی عکاس می‌تواند در زیر نور شدید هم از فلاش و دیافراگم باز استفاده کند و کنترل قابل توجهی بر نور محیط داشته باشد. البته در بسیاری از دوربین‌های موجود در بازار، ‌با توجه به محدودیت دوربین(عدم وجود سرعت۱/۸۰۰۰)، این سرعت به۱/۴۰۰۰ ثانیه کاهش می‌یابد. بدین‌ترتیب بسیاری از عکاسان می‌توانند از این فلاش بر روی دوربین‌هایی که هنوز نخریده‌اند(!) نیز بهره ببرند! از طرفی دیگر، ورودی درگاه USB  و امکان به‌روز رسانی این فلاش کارآمدی طولانی مدت این فلاش و سازگاری با نسل‌های بعدی دوربین‌ها و تجهیزات جانبی را تضمین می‌کند.

با استفاده از قابلیت استروبوسکوپیک هم عکاس می‌تواند فلاش را بر روی حالت ۱ تا ۱۰۰ تخلیه با فرکانس ۱ تا ۱۹۹ هرتز تنظیم کند که به عکاس اجازه می‌دهد تا در کنار دیگر قابلیت‌های این فلاش از حداکثر خلاقیت خود بهره برد. علاوه بر این، فلاش مایتراس‌پلاس از نور کمک‌کننده‌ی فوکوس خودکار، تخلیه نور مدلینگ و اتصال ۳٫۵ میلی‌متری نیز بهره می‌برد.

از دیگر درگاه‌های این فلاش می‌توان به ورودی باتری خارجی اشاره کرد. این فلاش که با ۴ باتری قلمی به کار می‌افتد و زمان بازیابی قدرت آن ۰٫۱ تا ۵ ثانیه است - که البته در حالت سریع، حداکثر زمان به ۲٫۵ ثانیه کاهش می‌یابد. کاربر می‌تواند با اتصال مایتراس‌پلاس به باتری‌های خارجی مانند پک باتری ایندرا فوتیکس، علاوه بر کاهش زمان بازیابی قدرت این فلاش، تعداد تخلیه‌ی فلاش را به چند هزار تخلیه با قدرت کامل افزایش دهد.

مایتراس‌پلاس به همراه یک کیف محافظ فوق‌العاده،‌ یک پایه‌نگهدارنده (برای قرارگیری بر روی سطوح مسطح) با امکان اتصال به سه‌پایه، یک دیفیوزر، یک فلاش USB شامل دستورالعمل کار با فلاش، کابل اتصال USB برای به روز رسانی و ‌کابل اتصال ۳٫۵ به ۳٫۵ میلی‌متر عرضه می‌شود که همگی از کیفیت درخور توجهی برخوردارند.

نوشتن نقد و نظر

Phottix Mitros+ TTL Transceiver Flash for Canon
 • فلاش روی‌دروبین مایتراس پلاس با قابلیت تی‌تی‌ال
 • مخصوص دوربین‌های کانن
 • با فرستنده و گیرنده‌ی اودین و گیرنده‌ی استراتو
 • با عدد راهنمای ۵۸ متر (ایزو ۱۰۰)
 • با چشمی نور و قلابلیت Master
 • زمان بازیابی قدرت ۰٫۱ تا ۵ ثانیه
 • با قابلیت هم‌زمانی سریع و حالت استروبوسکوپیک
 • گستره‌ی زوم معادل ۲۴ تا ۱۰۵ میلی‌متر
 • دارای درگاه USB اتصال باتری خارجی و درگاه ۳٫۵ میلی‌متری

نوشتن نقد و نظر

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: